Vingugaasiandur FireAngel Long Life LCD

34,99

See professionaalne FireAngel 9D-NEUT uudsel tehnoloogial töötav vingugaasiandur tuvastab vingugaasi (CO) taseme juba varases staadiumis, andur kuvab vingugaasi juba 10ppm-ist (FireAngeli vingugaasiandur on kõige tundlikuma, täpsema sensoriga andur mis Euroopas täna müügil). LCD ekraanilt on võimalik näha täpset vingugaasi taset anduri ümbruses. See vingugaasiandur tuvastab ka gaasi põlemisel tekkivat vingugaasi, näiteks kui teil on gaasiboiler mis asub köögis siis see andur on teile parim valik. Andur teeb endale automaatset diagnostikat ning vigade ilmnemisel annab sellest koheselt teada. Mugavus elemendina on anduril termomeeter mis näitab ruumis olevat hetke temperatuuri*, lisaks on toite ja häire kontrollnupp. Andur salvestab 4 nädala kõrgeima vingugaasi taseme, mida on hiljem kerge järelvaadata. Sisse on ehitatud 7 aastase kestvusega patarei, te ei pea enam muretsema patareide vahetamise pärast. Andurit ei pea ilmtingimata paigaldama seinale sest andur on disainitud nii, et selle võib asetada lauale või kapile. FireAngeli vinguandur olgu teiega alati kaasas: minnes puhkusele pakkige oma andur samuti kaasa sest vingugaas levib kõikjal! Komplektis on kruvid ja tüüblid anduri fikseerimiseks seinale.

Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend! FireAngel on Inglismaa juhtiv vingugaasiandurite tootja.

Erinevalt suitsuandurist tuleb vingugaasiandur kinnitada ruumi seinale. Andurit paigaldades tuleb järgida tootja kasutusjuhendit. Kogenud spetsialistid soovitavad paigaldada anduri n-ö hingamiskõrgusele ehk elutoas tasemele, kus on inimese nägu diivanil istudes, magamistoas umbes padjakõrgusele. Anduri sensori eluiga on 7 aastat.

Vingugaasimürgituse CO oht on kõige suurem siis, kui kodus on mõni küttekolle või gaasiseade. Liiga varakult suletud küttekolde siiber tõstab mürgistuse ohtu. Vingugaas on lõhnatu, maitsetu, nähtamatu väga mürgine gaas. Vingugaas tekib erinevate kütuste mittetäielikul põlemisel nagu näiteks puit, maagaas, propaan, bensiin. Mürgistusnähtudeks on uimasus, peavalu, iiveldus, oksendamine, südame rütmihäired, rindkerevalu, kõhuvalu ja lõpuks surm.

UK päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

*temperatuuri kuvamise hälve võib olla +/- 1-3 kraadi, pildid on illustreeriva tähendusega.

EAN: 816317003746 Tootekood: 145-003746 Kategooriad: , Silt:

Lisainfo

Kaal0,15 kg
Mõõtmed13,5 × 4,5 × 12 cm