Vingugaasiandur EstAlert LCD

19,99

See EstAlert 10 aastase elueaga on kvaliteetne vingugaasiandur, mis sobib ka kõige nõudlikumale kasutajale. Sellel uuel mudelil kasutatakse uut 2021 aasta v.2 tarkvara, mis reageerib ohuolukorras kiiremini kui analoogse välimusega turul leiduvad vingugaasiandurid.

Vingugaasiandur töötab 3 x 1,5V AA patarei toitel – patareid on anduri soetamisel kaasas. Vingugaasi anduril on toite ja häire kontrollnupp. Kaasas ka kinnitusklamber ning kruvid ja tüüblid klambri fikseerimiseks. Anduri sensori eluiga on 10 aastat. Anduril on vaigistusfunktsioon- vajutades häire ajal vaigistusnuppu vaikib andur viieks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja vingugaasi tegelikult ei ole, läheb andur automaatselt 5 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka vingugaasi, hakkab andur uuesti häiresignaali andma ning kui vingugaas on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. Garantii 3 aastat.

Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend!

Erinevalt suitsuandurist tuleb vinguandur kinnitada ruumi seinale. Andurit paigaldades tuleb järgida tootja kasutusjuhendit. Kogenud spetsialistid soovitavad paigaldada anduri n-ö hingamiskõrgusele ehk elutoas tasemele, kus on inimese nägu diivanil istudes, magamistoas umbes padja kõrgusele.

EAN: 5015972161036 Tootekood: 145-161036 Kategooriad: , Silt:

Lisainfo

Kaal0,22 kg
Mõõtmed12 × 8,7 × 4,5 cm