Kaupadele kehtib transporditasu. Transpordihind arvutatakse ostukorvipõhiselt. Hind kujuneb toodete kaalu või mahukaalu alusel. Ostukorvi transpordihinda kuvatakse ostukorvi eest tasumisel.

Kauba kättetoimetamise aeg on alates 3 tööpäevast. Tarneaeg, millest alates toode jõuab tarneaadressile, on märgitud tellimuse kinnitusele. Kui toode on tellimisel, siis kuvatakse võimalik tarneaeg tootekaardile. Tarne maksumus kehtib ühe tarne kohta. Juhime tähelepanu, et tarneaeg alates on indikatiivne süsteemi poolt pakutav tarneaeg. Kuller võtab alati eelnevalt ühendust teavitades täpse tarneaja. Juhul kui tarneaeg alates langeb nädalavahetusele või  riiklikele pühadele, tarnitakse tellimus järgnevatel tööpäevadel.

Ühele tellimusele saab korraga lisada erineva tarneajaga tooted ning nende eest korraga mugavalt maksta. Seega mitut erineva tarneajaga toodet sisaldavale tellimusele võib tulla mitu erinevat saadetist.

Handymanni e-poes tuleb tellimuse eest tasuda koheselt.

Kauba kättesaamine pakiautomaadist – Itella SmartPOST, Omniva, DPD Pickup

Pakiautomaadid on paigutatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised , mille maksimaalne paki kaal on 35kg. ning mõõtmed 60cm x 36cm x 60cm. Kui pakk jõuab postipakiautomaati, saadetakse tellijale sõnum paki saabumise info, automaadi asukoha, lahtioleku aegade ning personaalse uksekoodiga.

Tarneaeg pakiautomaati 2-5 tööpäeva.

Täpsemad tingimused leiab aadressilt: http://uus.smartpost.ee/, https://www.omniva.ee/abi/erakliendile, https://www.dpd.com/ee/et/dpd-pakiautomaadi-teenus/

Kauba kättesaamine Handymanni kauplusest – Tulen kaubale ise järele

Juhul kui ei soovi kasutada Handymanni e-poe transporditeenust, on võimalik tellitud kaup kätte saada Handymanni kauplusest tulles kaubale ise järele! Selleks tuleb valida transpordiviiside seast “Tulen ise järele” ning lisaks teha valik sobivaima kaupluse osas. Peale arve tasumist ja kauba komplekteerimist teavitame kauba soovitud kauplusesse jõudmisest telefoni või e-posti teel. Palume tähele panna, et ka valiku “Tulen ise kaubale järele” korral tuleb oodata kauba saabumise teavitust, mis juhtub 1-3 tööpäeva jooksul.

NB! Kaup väljastatakse ainult kauba tellinud isikule (kui klient ei teavita Handymanni e-maili või tellimuse lisainfo teel teisiti), “tellimuse kinnituse” või arve ning isikut tõendava dokumendi alusel.
Kauba kättesaamiseks palume pöörduda kaupluse kassasse, kui arvel ei ole märgitud teisiti.

Kauba kättetoimetamine kulleriga

Kauba kohaletoimetamise orienteeruv aeg on märgitud tellimuse kinnitusele või toote kaardile. Siiski tuleb arvestada, et täpne tarnaeg sõltub kauba kogusest ja sihtkohast. Kauba kohaletoimetamine toimub esmaspäevast reedeni kella 8.00–20.00. Kuller helistab või saadab lühisõnumi ning lepib ostjaga täpselt kokku kauba kohaletoimetamise aja ja koha. Kaupade transpordihind arvutatakse ostukorvipõhiselt. Hind kujuneb toodete kaalu või mahukaalu alusel. Ostukorvi transpordihinda kuvatakse ostukorvi eest tasumisel. Kullersaadetise pakid toimetatakse kliendile välisukseni või aiaväravani.