bänner

Handymanni veebipood pole veel päris valmis ja hetkel ei saa me Teie tellimusi täita.
Tootekataloog sisaldab kõigest mõnisada populaarsemat toodet, mille hinnad ja laojääk ei pruugi kajastada jooksvat olukorda, samas kui meie kauplustes on sortimendis üle 10 000 erineva nimetuse jätkuvalt soodsate hindadega. Kõikide kaupluste tootevalik ei ole ühesugune, niisiis kui soovid täpsemat infot, helista palun lähimasse poodi.

Vastu tulles klientide soovidele on siiski võimalik, et täidame ka elektrooniliselt saabunud tellimusi, seda praegu eelkõige neis piirkondades, kus meil poodi ei ole.
Anna oma soovidest teada kliendileht@handymann.ee või laur@handymann.ee

Handymann teeb kõik endast oleneva selleks, et tagada veebilehel esitatud informatsiooni täielikkus, õigsus ja ajakohasus. Vaatamata meie jõupingutustele võib esitatud informatsioonis aeg-ajalt esineda ebatäpsusi, mittetäielikkust või aegumist. Me ei võta endale vastutust lehe vastu suunatud pahatahtlikust ründest või inimlikust eksitusest tingitud informatsiooni ebatäielikkuse ja mittetõelevastavuse eest. Kuna veebipoe laoseisu ei kuvata reaalajas, võivad lehel kujutatud tooted olla otsas, neil võib olla kirjeldatust erinevaid omadusi või nende hind võib erineda veebilehel näidatust.
Vaata ka värsket kliendilehte!